2.128 gösterim
7,94 viral puan

Ay'ın Toprak Ağasına "Vatikan" Kancası

Ay vakfı tarafından Ay'da en fazla toprak sahibi ilk 10 kişinin açıklanmasının ardından bu listeye Jennifer Lopez Donald Trump, Paris Hilton, Richard Branson gibi ünlü isimleri geride bırakarak listeye 6.sıradan girmiş olan Emre Özerginli hakkıında saygın bir İtalyan gazetesinin haberi:
Gülten 27.07.2014 saat 14:53
 1. Ay vakfı tarafından Ay'da en fazla toprak sahibi ilk 10 kişinin açıklanmasının ardından bu listeye 6.sıradan girmiş olan Emre Özerginli hakkıında saygın bir İtalyan gazetesinin haberine göre Vatikan'da, Papalık Sarayında, Papa l.Francis'in Emre Özerginli'yi yardımcısı olan bir kardinal eşliğinde saatler süren bir görüşmenin yapıldığı ifade ediliyor.Bu görüşmenin konusu ise belirtilmemiş, adeta bir sır olarak nitelendiriliyor.

  Haberin devamında bu görüşmeden günler öncesinde ise Bill Clinton tarafından Emre Özerginli'ye övgü dolu sözler içeren bir mektup gönderdiği haberler arasında.

  Ayrıca Emre Özerginli'nin bir tarikat ile yakın ilişkiler içerisinde olduğu da belirtilmiş.

  Evet Türk basınında Ay'ın toprak ağası olarak gündeme gelen Emre bey henüz 25 yaşında bir yatırımcı olarak belirtiliyor.
  Milyon dolarlarla ifade edilen bir yatırım, Katolik inancının ruhani lideri Aziz Papa, eski bir ABD başkanı ve bir tarikat ve bu isimlerle anılan bir Türk.

  Emre bey ile mail yolu ile iletişime geçtik, sorularımızı kendisine ilettik ve kendisi kısa zamanda sorularımızı cevaplayacağını belirtti.Bu röportaj gerçekleştiği taktirde akabinde yayınlayacağız.

  The Time Turk
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 6 gösterim
 • Twitter: 1 gösterim

 • Toplam Viral: 211 gösterim
 • Toplam Seed: 268 gösterim
 • Toplam Direkt: 1.649 gösterim
 • Viral Puan: 7,94