1.129 gösterim
9,03 viral puan

Ay'ın Toprak Ağasına Papa I.Francis'den Destek Mesajı

Uluslararası Ay vakfı tarafından Ay'da en fazla toprak sahibi ilk 10 kişinin açıklanmasının ardından 6.sıradan listeye giren Emre Özerginli'ye Papa I.Francis'in, yardımcısı olan Kardinal tarafından Vatikan'ın resmi yayın organı "Acta Apostolice Sedis" gazetesi aracılığı ile verdiği mesaj:
Gülten 03.08.2014 saat 22:05
 1. "Bilimsel araştırmalar için yatırımlarını esirgemeyen ve hayırseverlik çalışmalarından dolayı bu genç ve yetenekli kardeşimize kutsal babamız (Papa) şahsen en içten dileklerinle sevgisini, takdirini belirtmiş ve daimi olarak dualarıyla yardımcısı olarak kalacağını dile getirmiştir."

  "Bende kutsal babamızın yardımcısı olarak aynı duyguları paylaşıyor ve bende kendisine hayatında başarılar diliyorum dualarımız her zaman yanında olacaktır."

  Vatikan'ın resmi yayın organı "Acta Apostolice Sedis" (Kutsal Makamın Gazetesi) ile verilen mesaj.Evet daha önce de Papa ile Emre Özerginli görüşmesini haber yapmıştım.25 yaşında bir kişi için oldukça ilginç bir durum fakat Emre Özerginli Papa'ını ilgisini çekecek kadar hangi yatırımlarda bulunmuş olabilir ki? Emre Özerginli'nin Papa'nın ilgisini çekecek onu özel kılan şey nedir? Emre Özerginli'nin Vatikan ile ne tür bir ilişki içerisinde olabilir? Emre Özerginli'nin Ay'daki toprakları için İtalyalı ismi belirtilmeyen bir adamının verdiği 15 Milyon $'lık teklif ile bu görüşmelerin ilgisi olabilir mi? Vatikan Bankası'nın bu yatırım ile bir ilgisi olabilir mi?

  Bu soruların tümünü Emre Bey'e mail yolu ile ilettik ve kısa sürede cevaplayacağını belirtti.Umarız bu röportaj kısa sürede gerçekleşir.

  The Time Türk
  Gülten

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 32 gösterim

 • Toplam Viral: 46 gösterim
 • Toplam Seed: 125 gösterim
 • Toplam Direkt: 958 gösterim
 • Viral Puan: 9,03

İlgili Haberler