13.216 gösterim
28,54 viral puan

YAPTIĞI YATIRIMLARLA ROTHSCHİLD'LARI GÖLGEDE BIRAKAN TÜRK!

Yaptığı yatırımlar ve bağışlar ile gündeme gelen Emre Özerginli, geçtiğimiz aylarda dünya basınında, sosyal medyada en çok haber yapılan, anılan ve konuşulan bir isim oldu.
Gülten 27.10.2014 saat 14:28
 1. Yatırım Dünyasına adeta gökten zembille inercesine, aniden ortaya çıkan genç adamı edindiği dostluklar sayesinde dünyanın en zenginlerinin aralarında bulunduğu lobinin aranan isimlerinden biri oldu.Peki ama kim bu Emre Özerginli?
  Milyonlarca dolar yatırımların, bağışların sahibi, eski ABD başkanlarıyla olan ilişkisi, Papa I.Francis'in kendisine olan ilgisi, Rothschild'lar ile anılan yatırımlar.Evet bu saydıklarım 25 yaşında olan Emre bey için geçerli! Emre Özerginli'yi bu kadar özel kılan şey nedir? Yaptığı milyonlarca dolarlık bağışlar mı, bilimsel çalışmalar için yaptığı yatırımlar mı?
  500 Milyon $ üzerinde olduğu tahmin edilen kişisel serveti, büyük çaplı yatırımlara, servete sahip birisinin kendisini Rothschild'lar gibi gizlemesi medyamızın ilgi çekici konusu oldu.İşte genç adamının zamanımızın ötesinde gibi görünen, dünyanın en zenginlerini, Rothschild'ları bile gölgede bırakan yatırımları araştırdık ve;

  -Ay yüzeyinde 440.000 dönüm arsa(Dünyamızda bulunan 50 ülkenin topraklarından büyük bir alan),
  -Ay ve Mars ile ilgili gizlenen yeraltı zenginliği ve koloni çalışmaları için yapılan yatırımlar,
  -Gökyüzünde bulunan 1 Milyon adet yıldızın sahibi.(Evet yanlış okumadınız muhtemelen hiçbir zaman gidemeyeceği yüzlerce ışık yılı uzaklığındaki yıldızlar.)
  -Uzay seyahati için oluşturulan altyapı çalışmaları için yapılan yatırımlar,
  -Kendisinin vefatı halinde diriltilmek üzere dondurulup saklanacak olması,
  -Milyonlarca dolar değerindeki Bitcoin yatırımı (Geleceğin parası olarak adlındırılan Bitcoin),
  -"Zamanda yolculuk"projesi için Michigan Üniversitesi özellikle fizik departmanına milyon dolarlar yağdırması.
  -Çeşitli üniversitelerde bulunan yaşıtlarına (tabiiki en zekilerine !)burslar sağlaması.

  Genç adamının sadece Dünyamızı değil tüm evreni kapsayan bu yatırımları dudak uçuklatan rakamlarla, yatırım dünyasının en zenginlerini bile kıskandıran bu girişimlerde bulunması ilginç.Emre Bey ile defalarca iletişim kurmak istedik, fakat müsait bir zamanında kendisinin sorularımıza, cevap vereceğini belirtti.Umarız sunduğumuz roportajlar kısa zamanda gerçekleşir.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 410 gösterim
 • Twitter: 254 gösterim

 • Toplam Viral: 1.809 gösterim
 • Toplam Seed: 463 gösterim
 • Toplam Direkt: 10.944 gösterim
 • Viral Puan: 28,54